Referencje od naszych klientów

zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowo bardzo dobrze

Firma P.H.U. Finiszmal Adam Wojtysiak wykonywała roboty budowlane zgodnie z wymogami technicznymi, jakościowo bardzo dobrze. Firma dysponuje odpowiednio wykwalifikowanymi pracownikami oraz sprzętem, które pozwoli na szybkie wykonanie robót. Polecamy tą firmę jako odpowiedniego i rzetelnego wykonawcę.

Auto Lakier Handel, Śrem

Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy, a na stanowisku panuje zawsze wzorowy porządek.

Mam przyjemność potwierdzić, że firma P.H.U. FiniszMal reprezentowana przez p. Adama Wojtysiaka wykonywała dla mnie różnego rodzaju prace remontowe w tym również tynki dekoracyjne. Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas Odbioru prac nigdzie nie stwierdzono błędów w sztuce. Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy, a na stanowisku panuje zawsze wzorowy porządek. Na podkreślenie zasługuje perfekcyjna znajomość prac wykończeniowych oraz pełna dyspozycyjność. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług firmy P.H.U. FiniszMal. Na tej podstawie w pełni rekomenduje firmę p. Adama Wojtysiaka jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

"Produkcja surówek" Gerwazy Ogórkiewicz

Prace zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, umożliwiając niezakłócone wejście do obu grup wychowawczych.

Firma P.H.U. FiniszMal - Adam Wojtysiak , wykonała w wrześniu 2012 r. remont elewacji budynku w Domu Dziecka w Kórniku-Bninie, Prace zostały przeprowadzone bardzo sprawnie, umożliwiając niezakłócone wejście do obu grup wychowawczych. Ich jakość oraz estetyka pozwoliły nadać budynkowi przyjazny wygląd współgrający z pozostałymi obiektami. Podczas prac nie doszło do zabrudzenia kostki pozbrukowej, która okala budynek, co potwierdza także właściwe przygotowanie i prowadzenie prac. Cieszy fakt, że firma, która przedłożyła najkorzystniejszą ofertę Cenową, postawiła także na jakość świadczonej usługi.

Dom Dziecka w Kórniku