Gładź szpachlowa z agregatu

Gładź nakładana pod dużym ciśnieniem bez użycia powietrza

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonaniem gładzi gipsowych nakładanych metodą natryskową za pomocą wysokiej klasy agregatu firmy Graco.

Dzięki tej technice gładź nakładana jest pod dużym ciśnieniem bez użycia powietrza. Pozwala to zaoszczędzić materiał oraz równomiernie rozłożyć go na całej powierzchni co sprawia również ,że płaszczyzny są jednorodne.

Kontakt z nami

Referencje

Wspólpracujemy z firmą Finiszmal od początku, terminowość oraz profesjonalizm są w naszej branży niezywkle potrzebne, firma Finiszmal jest tego doskonałym przykładem.
Mam przyjemność potwierdzić, że firma P.H.U. FiniszMal reprezentowana przez p. Adama Wojtysiaka wykonywała dla mnie różnego rodzaju prace remontowe w tym również tynki dekoracyjne. Wszystkie prace zostały wykonane fachowo i terminowo. Podczas Odbioru prac nigdzie nie stwierdzono błędów w sztuce. Pracowników tej firmy cechuje wysoki profesjonalizm oraz kultura pracy, a na stanowisku panuje zawsze wzorowy porządek. Na podkreślenie zasługuje perfekcyjna znajomość prac wykończeniowych oraz pełna dyspozycyjność. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług firmy P.H.U. FiniszMal. Na tej podstawie w pełni rekomenduje firmę p. Adama Wojtysiaka jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.